Rok 2005
Michał Krawczyk14-17.04.2005 - asfaltowanie ul. Kosmowskiej
- 13, 29, 42 - ... - al. Solidarności - al. Smorawińskiego - ... (tylko w kierunku Paderewskiego)
03.05.2005 - coroczny wyścig kolarski
- 2, 4 - ... - al. Sikorskiego - Al. Racławickie - Lipowa - Plac Wolności - Królewska - al. Tysiąclecia - ...
- 5, 18, 31, 32, 39, 57 - ... - Al. Racławickie - Lipowa - Plac Wolności - Królewska - al. Tysiąclecia - ...
- 7 - ... - Zamojska - Królewska - Lubartowska - Chodźki
- 13 - Os. Paderewskiego - Szeligowskiego - al. Kompozytorów Polskich - al. Solidarności - al. Sikorskiego - Al. Racławickie - Lipowa - Plac Wolności - Zamojska - ...
- 15A, 15B - zawieszone (w godzinach 14-20)
- 26 - ... - Al. Racławickie - Lipowa - Plac Wolności - Królewska - Lubartowska - Chodźki - ...
- 40 - ... - Al. Racławickie - Lipowa - Plac Wolności - Królewska - Lubartowska - Biernackiego - Północna - ...
- 44 - ... - Elsnera - al. Kompozytorów Polskich - al. Solidarności - Al. Racławickie - Lipowa - ...
- LE3 - ... - al. Tysiąclecia - Wodopojna - Przystankowa - al. Tysiąclecia - ...
- TE1 - Koncertowa - al. Kompozytorów Polskich - al. Solidarności - al. Kraśnicka - Tesco
04.06.2005 - Ogólnopolski Bieg Solidarności
- 1, 6 - ... - Pl. Singera - Unii Lubelskiej - 1 Maja - ... (9:50-11:45)
- 2 - ... - al. Tysiąclecia - al. Solidarności - 3 Maja - Al. Racławickie (9:50-11:45)
- 7 - ... - 3 Maja - Krakowskie Przedmieście - al. Piłsudskiego - 1 Maja - Fabryczna - ... (9:45-11:10)
- 7 - ... - 3 Maja - Krakowskie Przedmieście - al. Piłsudskiego - Wolska - ... (11:10-13:15)
- 9 - ... - Narutowicza - al. Piłsudskiego - 1 Maja - Fabryczna - ... (9:50-11:10)
- 9 - ... - Narutowicza - al. Piłsudskiego - Wolska - Łęczyńska - ... (11:10-13:15)
- 11 - ... - al. Tysiąclecia - 3 Maja - Krakowskie Przedmieście - Lipowa - Narutowicza - ... (9:50-11:45)
- 13 - ... - Al. Racławickie - Lipowa - al. Piłsudskiego - Pl. Dworcowy (9:50-11:45)
- 14 - ... - Droga Męczenników Majdanka - Wolska - al. Piłsudskiego - ... (9:50-11:10)
- 14 - ... - al. Witosa - Łęczyńska - Wolska - al. Piłsudskiego - ... (11:10-13:15)
- 16 - ... - Wyzwolenia - Długa - Kunickiego - 1 Maja - Unii Lubelskiej - ... (11:10-13:15)
- 17 - ... - Podzamcze - al. Unii Lubelskiej - 1 Maja - ... (11:10-13:15)
- 23 - ... - al. Solidarności - al. Tysiąclecia - al. Unii Lubelskiej - Fabryczna - ... (9:50-11:10)
- 23 - ... - al. Solidarności - al. Tysiąclecia - al. Witosa - Os. Jagiellońskie (11:10-13:15)
- 25, 27 - ... - Kunickiego - Pl. Bychawski - Pl. Dworcowy (11:10-13:15)
- 28 - ... - Wolska - Łęczyńska - al. Witosa - Os. Jagiellońskie (11:10-13:15)
- 56 - ... - Wolska - al. Piłsudskiego - ... (9:50-11:10)
- 56 - ... - Os. Jagiellońskie - al. Witosa - Łęczyńska - Wolska - al. Piłsudskiego - ... (11:10-13:15)
- 153, 156, 158 - zawieszone (9:30-13:15)
- 160 - zawieszone (9:30-11:45)
- LE3 - ... - al. Tysiąclecia - Wodopojna - Przystankowa - al. Tysiąclecia - ... (9:50-11:45, jeden kurs)
- LE4 - ... - Łęczyńska - Wolska - Pl. Bychawski - Pl. Dworcowy - Pl. Bychawski - Wolska - Łęczyńska - ... (9:50-11:45, jeden kurs)
04.07-26.08.2005 - zamknięta Dolna 3 Maja
- 4, 5, 10, 18, 31, 57 - ... - Krakowskie Przedmieście - Kapucyńska - Bernardyńska - Królewska - Lubartowska - ...; powrót: ... - Wodopojna - Przystankowa - ...
- 7 - ... - Zamojska - Wyszyńskiego - Lubartowska - Obywatelska - Chodźki; powrót: ... - Wodopojna - Przystankowa - ...
- 15A - ... - Północna - Biernackiego - Lubartowska - Wodopojna - Lubartowska - Biernackiego - Północna - ...
- 15A - ... - Północna - al. Solidarności - Lubartowska - Wodopojna - Lubartowska - Biernackiego - Północna - ... (po korekcie)
- 15B - ... - Al. Racławickie - Lipowa - Okopowa - Hempla - Kołłątaja - Krakowskie Przedmieście - Al. Racławickie - al. Długosza - Popiełuszki - al. Smorawińskiego - ...
- 26 - ... - Krakowskie Przedmieście - Kapucyńska - Bernardyńska - Królewska - Lubartowska - Obywatelska - Chodźki - ...; powrót: ... - Wodopojna - Przystankowa - ...
- 32, 39 - ... - Narutowicza - Bernardyńska - Królewska - Lubartowska - ...; powrót: ... - Wodopojna - Przystankowa - ...
- 40 - ... - Lipowa - Al. Racławickie - al. Długosza - Leszczyńskiego - Północna - Szeligowskiego - ...
- 74 - ... - Narutowicza - Bernardyńska - Królewska - Lubartowska - Biernackiego - Jaczewskiego - ...; powrót: ... - Wodopojna - Przystankowa - ...
- 74 - ... - Lipowa - Krakowskie Przedmieście - Ewangelicka - al. Solidarności - Prusa - ...; powrót: ... - Prusa - al. Solidarności - Wieniawska - Lipowa - ... (po korekcie)
- LE3 - ... - Hempla - Kołłątaja - Krakowskie Przedmieście - Kapucyńska - Bernardyńska - Królewska - Lubartowska - ...
20-21.08.2005 - Przymierzanie konstrukcji podtrzymującej sygnalizatory świetlne na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i Trasy Zielonej
- 20, 151, 152 - ... - al. Piłsudskiego - Al. Zygmuntowskie - 1 Maja - Kunickiego - ...
- 150 - ... - al. Piłsudskiego - Al. Zygmuntowskie - 1 Maja - Młyńska - ... (linia obsługiwana przez autobusy)
- 155 - ... - al. Piłsudskiego - Al. Zygmuntowskie - Fabryczna - Łęczyńska - ... (linia obsługiwana przez autobusy)
27-28.08.2005 - Zamknięcie Placu Bychawskiego
- 1 - ... - 1 Maja - Kunickiego - Nowy Świat - Wrotkowska - Diamentowa - ...
- 13 - ... - Zamojska - Fabryczna - Wolska (przystanek 055 Wolska - 1 Maja); powrót: Wolska - 1 Maja - ...
- 20, 151, 152 - ... - al. Piłsudskiego - Al. Zygmuntowskie - 1 Maja - Kunickiego - ...
- 28 - ... - Zana - Nadbystrzycka - Narutowicza - al. Piłsudskiego - Al. Zygmuntowskie - Fabryczna - ...
- 34 - ... - Łęczyńska - Wolska (przystanek 055 Wolska - 1 Maja); powrót: Wolska - 1 Maja - Fabryczna - Łęczyńska - ...
- 45 - ... - Krochmalna - Gazowa - Plac Dworcowy
- TE3 - ... - Jana Pawła II - Nadbystrzycka - Narutowicza - al. Piłsudskiego - Al. Zygmuntowskie - Zamojska - ...
- 155 - ... - al. Piłsudskiego - Al. Zygmuntowskie - Fabryczna - Łęczyńska - ... (linia obsługiwana przez autobusy)
11.11.2005 - Obchody Święta Niepodległości
Szczegóły:
| Opublikowano: 30 lipiec 2009
| Poprawiono: 01 luty 2015